Părerile cumpărătorilor despre Congelator Samsung RZ32C76CE22/EF
Congelatorul Samsung Bespoke RZ32C76CE22/EF este un produs premium cu 4 sertare și 3 rafturi, având o capacitate de 323 litri. Utilizatorii apreciază calitatea construcției, spațiul interior generos și funcționalitatea aparatului de făcut gheață. Congelatorul poate fi folosit atât în modul standard de congelare, cât și ca frigider, oferind versatilitate. Temperatura implicită de -19 grade este considerată suficientă pentru păstrarea optimă a alimentelor congelate. Singurul dezavantaj menționat este că gheața trebuie făcută manual.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate premium a construcției
- Foarte încăpător cu 4 sertare și 3 rafturi
- Aparat de făcut gheață excelent
- Poate fi folosit atât ca congelator, cât și ca frigider
- Temperatură implicită optimă (-19 grade)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Gheața trebuie făcută manual
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate de inghet / 24h | 14.8 Kg |
| Volum net congelator | 323 l |
| Consum anual energie | 263 kWh |
| Nivel zgomot | 36 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Functii | Aparat de gheata Congelare rapida Control Wi-Fi Iluminare interioara cu LED Usa reversibila Convertibil in frigider |
| Tehnologie | No Frost Digital Inverter Metal Cooling Plate WiFi SmartThings |
| Numar compartimente | 7 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Agent racire | R-600a |
| Clasa climatica | SN-N-ST-T |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | No Frost |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Numar usi | 1 |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Culoare | Negru |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 69.4 cm |
| Inaltime | 186 cm |
| Greutate | 82 Kg |
Vezi pe eMAG »