| Specificații | |
| Brand | Daewoo |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 160 l |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Consum anual energie | 183 kWh |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Functii | Picioruse ajustabile Control mecanic al temperaturii |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Clasa climatica | N/ST |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 5 |
| Culoare | Inox |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 55 cm |
| Inaltime | 142 cm |
| Greutate | 38 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »
