Părerile cumpărătorilor despre Congelator Heinner HFF-HM168XE++
Congelatorul Heinner primește recenzii foarte bune. Este apreciat pentru ergonomie, eficiență energetică și spațiu generos (cu 4 sertare mari și unul mai mic). Utilizatorii menționează că răcește foarte bine, este silențios și ușa este reversibilă. Un mic neajuns este mobilitatea sa pe rotițe, care îl face să se miște ușor din loc când se deschide ușa mai tare. În general, este considerat un produs de nota 10 la raport calitate-preț.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte bun, ergonomic și economic
- Încăpător cu sertare spațioase
- Răcește foarte bine
- Silențios în funcționare
- Ușă reversibilă
- Preț bun pentru calitate
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Se mișcă ușor din loc la deschiderea ușii datorită rotițelor
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 168 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 7.8 Kg |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Consum anual energie | 190 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Functii | Super congelare Usa reversibila Control electronic cu display LED |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 5 |
| Culoare | Argintiu |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 54.4 cm |
| Adancime | 57.1 cm |
| Inaltime | 142.6 cm |
Mai multe detalii »