| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 194 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 9 Kg |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 41 dB |
| Consum anual energie | 219 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Functii | Super congelare Usa reversibila Control electronic cu display in interior |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem racire | Full No Frost |
| Numar compartimente | 6 |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Culoare | Alb |
| Latime | 55.9 cm |
| Adancime | 61.4 cm |
| Inaltime | 169.1 cm |
Verifică stocul pe eMAG »