
Părerile cumpărătorilor despre Cooler Procesor DeepCool R-LT720-BKAMNF-G-1
Cooler lichid DeepCool LT720 360mm primește aprecieri pentru temperaturi bune, dar pastă de calitate proastă necesită înlocuire imediat. Utilizatori raportează temperaturi sub 43°C idle pe i7 1200K și sub 66°C pe R5 7800X3D. Pastă din cutie este descrisă ca jalnic proastă, cu i9 14900K atingând 60°C la instalare Windows. După 1 an, ventilator poate dezvolta zgomote.
Utilizatorii au apreciat:
- Temperaturi sub 43°C idle pe i7 1200K
- Temperaturi sub 66°C pe R5 7800X3D
- Performanță bună pe procesoare cu probleme termice
- Design considerat perfect la preț
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Pastă de calitate foarte proastă, necesită înlocuire imediat
- Ventilator poate dezvolta zgomote puternice după 1 an
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | DeepCool |
| Tip racire | Lichid |
| Socket | 1150 1155 1151 2066 sTRX4 1200 Str4 1700 2011 (V3) AM5/AM4 |
| Nivel zgomot (dB) | 32.9 dB |
| Flux de aer (CFM) | 85.85 CFM |
| Viteza de rotatie (rpm) | 500~2250 RPM±10% Pompa: 3100 RPM ± 10% |
| Altele | PWM 4 pin Iluminare ARGB |
| Greutate | 1856 g |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 402 x 120 x 27 mm Ventilator: 120 x 120 x 25 mm |
Vezi în magazin »