Părerile cumpărătorilor despre Cooler Procesor ID-Cooling IS-50-MAX-RGB
Cooler-ul procesor ID-Cooling IS-50 MAX RGB este apreciat ca înlocuitor eficient al soluției stock pentru upgrade minimal. Utilizatorii confirmă funcționare silențioasă și aspect estetic plăcut cu iluminare RGB.
Utilizatorii au apreciat:
- Bun pentru înlocuire stock cu cost redus
- Silențios în operare normală
- Design estetic RGB placut
- Compatibil AMD și Intel
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | ID-Cooling |
| Tip racire | Aer |
| Socket | AM4 Intel LGA1200/1151/1150/1155/1156 |
| Nivel zgomot (dB) | 31.5 dB |
| Flux de aer (CFM) | 56.5 |
| Viteza de rotatie (rpm) | 900 - 2000 |
| Altele | 2Ball Bearing Conector 4Pin PWM / 12V 4Pin RGB |
| Greutate | 600 g |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 122 x 120 x 77 |
Vezi oferta »