| Specificații | |
| Brand | AEG |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Capacitate | 72 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Touch screen |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A+ |
| Putere | 2990 W |
| Functii de gatire | Grill Coacere Gatire cu aburi Rumenire Prajire |
| Functii | Programare intarziata Control temperatura Iluminare interioara Blocare acces copii Afisare ceas Ventilare Butoane retractabile |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Temperatura maxima | 275 C |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Material | Sticla |
| Material interior | |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 59.4 cm |
| Latime | 59.4 cm |
| Adancime | 56.9 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 27.8 Kg |
| Accesorii incluse | 1 x raft sarma cromata 1 x suport tava telescopic - 1 nivel 1 x tava pentru musaca |
Vezi oferta »