Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Incorporabil BOSCH HBA534EB3
Cuptorul incorporabil Bosch HBA534EB3 cu 71 litri și 7 funcții este apreciat pentru performanță de coacere uniformă și calitate germană. Funcția 3D Hotair și suportul telescopic sunt confirmate utile, deși consumul energetic este ridicat.
Utilizatorii au apreciat:
- Coacere uniformă datorita 3D Hotair
- Suport telescopic util și ergonomic
- Șapte funcții eficiente și corespunzătoare
- Construcție germană de calitate
- Distribuție termică excelentă pentru pâine și pizza
- Ușor de utilizat cu controale intuitive
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Consum energetic ridicat cu facturi mari
- Becul se arde frecvent (3 ori în 5 luni)
- Curatare hidrolitica nu e ideală
- Fără avertisment sonor la finalizare
- Fără amortizor la sină
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Capacitate | 71 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Electronic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Putere | 3400 W |
| Functii de gatire | Grill Coacere Convectie Rumenire Functie Pizza Gatire cu aer cald |
| Functii | Iluminare Blocare acces copii Incalzire rapida Ventilare Preincalzire rapida |
| Numar programe | 7 |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Temperatura maxima | 275 C |
| Autocuratare | Hidrolitica EcoClean |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos Incalzire 3D |
| Material interior | |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 54.8 cm |
| Greutate | 33 Kg |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Accesorii incluse | Tava universala Gratar combi |
Mai multe detalii »