Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Incorporabil BOSCH HBG578EB3
Cuptorul Bosch HBG578EB3 primește recenzii pozitive pentru diversitatea funcțiilor și calitatea rezultatelor, în special pentru modul Air Fry care produce mâncare crocantă. Utilizatorii apreciază programele dedicate și funcția de resetare a ceasului după pană de curent.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcție Air Fry produce mâncare super crocantă
- Programe dedicate pentru diferite tipuri de mâncare
- Ceas pe display se resetează automat după pană de curent
- Multe funcții multifuncționale
- 10 programe presetate pentru ușurință
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Capacitate | 71 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Electronic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Putere | 3600 W |
| Functii de gatire | Grill Coacere Convectie Rumenire Functie Pizza Prajire Gatire cu aer cald |
| Functii | Iluminare Control temperatura Blocare acces copii Incalzire rapida Ventilare Soft close AirFry |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Temperatura maxima | 275 C |
| Autocuratare | Pirolitica Hidrolitica |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos Incalzire 3D |
| Material interior | |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 54.8 cm |
| Greutate | 37 Kg |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Accesorii incluse | Tava universala Gratar combi Tava AirFry |
Verifică stocul pe eMAG »