Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Incorporabil BOSCH HQA534BB3
Cuptorul Bosch HQA534BB3 este apreciat pentru coacere impecabilă și uniformă, design modern și funcționare silențioasă. Utilizatorii remarcă meniu intuitiv și ușurință montajului. Problema recurentă semnalată de mai mulți: becul interior se arde după 1-2 luni de utilizare normală, necesitând înlocuire.
Utilizatorii au apreciat:
- Coacere impecabilă și uniformă
- Funcționare silențioasă
- Design modern și elegant
- Meniu intuitiv și ușor de navigat
- Montaj ușor
- Autocurățare EcoClean eficace
- Funcții variate: grill, abur, 3D Hotair
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Becul interior se arde după 1-2 luni de utilizare normală
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Capacitate | 71 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Electronic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Putere | 3400 W |
| Functii de gatire | Grill Coacere Convectie Gatire cu aburi Rumenire Functie Pizza Gatire cu aer cald |
| Functii | Iluminare Blocare acces copii Incalzire rapida Ventilare |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Temperatura maxima | 275 C |
| Autocuratare | Hidrolitica EcoClean |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos Incalzire 3D |
| Material interior | |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 54.8 cm |
| Greutate | 34 Kg |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Accesorii incluse | Tava universala Gratar combi |
Vezi pe eMAG »