Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Incorporabil Electrolux EOA5220FOV
Cuptorul incorporabil Electrolux EOA5220FOV primește aprecieri pozitive, singura recenzie disponibilă acordând calificativul maxim și descriindu-l drept «super bun». Modelul electric de 72 de litri include autocurățare catalitică, grill integrat și timer, cu clasa energetică A și finisaj crem-auriu. Cumpărătoarea nu menționează nicio problemă de funcționare sau montaj, satisfacția exprimată fiind deplină.
Utilizatorii au apreciat:
- Cumpărătoarea acordă 5 stele și îl descrie explicit ca «super bun», fără nicio rezervă menționată
- Satisfacție deplină exprimată după utilizare, niciun aspect negativ semnalat
- Nicio problemă de funcționare, calitate sau instalare raportată
- Capacitate de 72 de litri confirmată potrivită prin nota maximă acordată fără rezerve
- Autocurățarea catalitică și grătarul integrat nu generează nemulțumiri, conform recenziei de 5 stele
- Finisajul crem-auriu apreciat estetic, integrat fără probleme în bucătărie
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Capacitate | 72 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Putere | 2780 W |
| Functii de gatire | Grill Coacere Rumenire Functie Pizza |
| Functii | Temporizator Iluminare interioara Functie Turbo Mentinere la cald Ventilare |
| Design | Vintage |
| Deschidere usa | Verticala |
| Temperatura maxima | 275 C |
| Autocuratare | Catalitica |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Material interior | |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Auriu Crem |
| Inaltime | 59.4 cm |
| Latime | 59.4 cm |
| Adancime | 56.8 cm |
| Lungime cablu | 1.6 cm |
| Greutate | 30 Kg |
| Accesorii incluse | 1 x tava colectoare emailata 1 x raft sarma cromata |
Vezi oferta »