| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip inchidere usa | Amortizata |
| Capacitate | 72 l |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A++ |
| Putere | 3390 W |
| Functii de gatire | Grill Coacere Dezghetare Deshidratare Gatire cu aburi Rumenire Dospire Prajire Gatire la temperatura scazuta |
| Functii | Temporizator Programare intarziata Control temperatura Iluminare interioara Blocare acces copii Semnal acustic Control Wi-Fi Mentinere la cald Afisare ceas Ventilare Termosonda |
| Numar programe | 75 |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Autocuratare | Pirolitica |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Material | Sticla |
| Material interior | |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Negru mat |
| Inaltime | 59.4 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 56.9 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 33.2 Kg |
| Accesorii incluse | 1 x tava colectare emailata 1 x raft sarma cromata 1 x tava prajituri email 1 x suport tava telescopic - 1 nivel |
Vezi oferta »