| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Capacitate | 65 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Putere | 2090 W |
| Functii de gatire | Grill Coacere Convectie Rumenire |
| Functii | Temporizator Control temperatura Iluminare interioara Ventilare |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Temperatura maxima | 250 C |
| Autocuratare | AquaClean |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Material interior | |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 59 cm |
| Latime | 59.4 cm |
| Adancime | 56 cm |
| Lungime cablu | 1.6 cm |
| Greutate | 27.1 Kg |
| Accesorii incluse | 1 x raft sarma cromata 1 x tava pentru musaca |
Prețul pe eMAG »