Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Incorporabil Fram FBO-V659GCA-RBD
Cuptorul incorporabil Fram FBO-V659GCA-RBK este un model electric cu capacitate de 65 litri și clasificare energetică A. Dispune de timer analog, grill și iluminare, având un design rustic în culoare neagră. Utilizatorii apreciază performanța de coacere uniformă și aspectul estetic deosebit. Singurul dezavantaj menționat este lipsa unei funcții dedicate doar pentru rezistența de jos.
Utilizatorii au apreciat:
- Coace uniform alimentele, inclusiv pâine și patiserie
- Design rustic foarte frumos și bine lucrat
- Aspect estetic conform cu imaginile de prezentare
- Raport bun calitate-preț
- Clasificare energetică A pentru eficiență
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu are o funcție dedicată doar pentru rezistența de jos
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Fram |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 65 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Functii de gatire | Grill Coacere Dezghetare Functie Pizza |
| Functii | Iluminare Temporizator Blocare acces copii Functie Turbo |
| Numar programe | 9 |
| Deschidere usa | Verticala |
| Design | Vintage |
| Culoare | Rosu Visiniu |
| Material usa | Sticla |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 57.5 cm |
| Accesorii incluse | 1 x Gratar sarma 1 x Tava standard |
Prețul pe eMAG »