
Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Incorporabil Fram FBO-V659GCDRC-GVG
Cuptorul incorporabil Fram FBO-V659GCDRC-GVG este un model electric cu capacitate de 69 litri și autocurățare catalitică. Dispune de afișaj digital touch și butoane pentru control ușor. Funcțiile includ timer digital, grill și iluminare interioară. Are blocare pentru copii și sticlă gri victoria. Utilizatorii apreciază funcționalitatea sa, inclusiv capacitatea de a opri automat cuptorul la sfârșitul timpului de gătire.
Utilizatorii au apreciat:
- Afișaj digital ușor de utilizat
- Funcție de blocare pentru copii
- Avertizare pentru suprafață fierbinte după utilizare
- Se oprește automat la sfârșitul timpului de gătire
- Livrare rapidă
- Multiple funcții de gătire
- Raport calitate-preț bun
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Necesită studiul manualului pentru utilizare corectă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Fram |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 69 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Touch screen |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Functii de gatire | Grill Coacere Dezghetare Preincalzire Functie Pizza |
| Functii | Iluminare Timer Blocare acces copii Functie Turbo |
| Numar programe | 9 |
| Autocuratare | Catalitica |
| Deschidere usa | Verticala |
| Design | Clasic |
| Culoare | Gri |
| Material usa | Sticla |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 57.5 cm |
| Accesorii incluse | 1 x Tava adanca 1 x Gratar sarma 1 x Tava standard |
Verifică stocul »