| Specificații | |
| Brand | Haier |
| Utilizare | Rezidential Comercial |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Capacitate | 78 l |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A++ |
| Functii de gatire | Coacere Preincalzire Gatire cu aburi Functie Pizza Gatire cu aer cald |
| Functii | Protectie supraincalzire |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Temperatura maxima | 300 C |
| Autocuratare | Pirolitica Hidrolitica |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos |
| Material usa | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 595 mm |
| Latime | 568 mm |
| Adancime | 595 mm |
Vezi oferta »