| Specificații | |
| Brand | Haier |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip inchidere usa | Amortizata |
| Capacitate | 70 l |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Functii de gatire | Gatire cu aburi |
| Functii: | Iluminare interioara Control Wi-Fi Soft close Termosonda |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Autocuratare | Catalitica |
| Material usa | Sticla Metal |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Inaltime | 595 mm |
| Latime | 595 mm |
| Adancime | 568 mm |
| Greutate | 33 Kg |
Vezi pe eMAG »