Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Incorporabil Hansa BOEI681621
Cuptorul incorporabil Hansa BOEI681621 are o capacitate de 62 litri, 8 funcții, grill și finisaj din inox. Este încadrat în clasa energetică A. Recenziile sunt limitate, dar în general pozitive, cu aprecieri pentru fiabilitate și performanță. Principala critică se referă la probleme cu suportul geamului, care s-a crăpat la prima utilizare la un model.
Utilizatorii au apreciat:
- Fiabilitate bună pe termen lung
- Coace bine majoritatea preparatelor
- Multiple funcții pentru diferite tipuri de preparate
- Raport calitate-preț bun
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Probleme cu suportul geamului la unele modele
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Hansa |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 62 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 2.9 kW |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Functii de gatire | Grill Coacere Dezghetare Preincalzire |
| Functii | Iluminare interioara Ventilare Preincalzire rapida |
| Temperatura maxima | 250 C |
| Deschidere usa | Verticala |
| Design | Clasic |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos Incalzire de jos |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Argintiu |
| Material interior | |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 57.5 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 28.45 Kg |
| Accesorii incluse | 1 x Tava 1 x Gratar |
Vezi pe eMAG »