Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Incorporabil Heinner HBO-S567LDTGC-IX
Cuptorul incorporabil Heinner HBO-S567LDTGC-IX este un model electric cu capacitate de 56 litri, multifuncțional, 7 funcții, grill și display touch. Este încadrat în clasa energetică A și are finisaj din inox. Recenziile sunt limitate, dar în general pozitive, cu aprecieri pentru ușurința în utilizare și performanța de coacere. Nu sunt menționate critici specifice în recenziile disponibile.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de utilizat după familiarizare
- Coace bine și uniform
- Design modern cu display touch
- Multiple funcții pentru diferite tipuri de preparate
- Raport calitate-preț bun
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 56 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Electronic |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Functii de gatire | Grill Coacere Convectie Dezghetare |
| Functii | Oprire automata Iluminare Timer Ventilare |
| Numar programe | 7 |
| Deschidere usa | Verticala |
| Design | Clasic |
| Culoare | Argintiu |
| Material usa | Sticla |
| Material | Inox |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 56.5 cm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 56 x 55 x 59 cm |
Vezi pe eMAG »