| Specificații | |
| Brand | AEG |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip inchidere usa | Amortizata |
| Capacitate | 71 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Electronic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A+ |
| Putere | 3500 W |
| Functii de gatire | Grill Coacere Gatire cu aburi Functie Pizza |
| Functii | Iluminare Temporizator Control temperatura Control Wi-Fi Indicator caldura reziduala Soft close Blocare display |
| Numar programe | 45 |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Autocuratare | Pirolitica |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 594 mm |
| Latime | 594 mm |
| Adancime | 567 mm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 34.5 Kg |
| Accesorii incluse | 2 x Tava 1 x Raft sarma cromata |
Vezi oferta »