| Specificații | |
| Brand | AEG |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Capacitate | 72 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Electronic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A+ |
| Putere | 2790 W |
| Functii de gatire | Grill |
| Functii | Iluminare Temporizator |
| Numar programe | 8 |
| Design | Clasic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Temperatura maxima | 275 C |
| Autocuratare | AquaClean |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Material usa | Sticla |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 594 mm |
| Latime | 596 mm |
| Adancime | 569 mm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 560 x 550 x 590 mm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 29.3 Kg |
| Accesorii incluse | 1 x tava de copt emailata 1 x Gratar combi |
Vezi oferta »