| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 25 l |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Putere | 900 W |
| Trepte putere | 5 |
| Putere grill | 1000 W |
| Programe predefinite | Dezghetare |
| Functii | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului Incalzire rapida |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Deschidere usa | Stanga |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 40 cm |
| Inaltime | 38.8 cm |
| Diametru platou rotativ | 31.5 cm |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
Vezi pe eMAG »