| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 34 l |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Putere | 900 W |
| Trepte putere | 5 |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Deschidere usa | Verticala |
| Culoare | Negru |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 49.2 cm |
| Inaltime | 38.2 cm |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
Vezi oferta »