Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Microunde Orion OM-2818DG
Cuptorul cu microunde “Orion OM-2818DG” (28L, 900W, Digital, Grill) este foarte apreciat pentru capacitatea sa mare și durabilitatea (“cumpărat cred că mai bine de 10 ani și nu are nici o problemă”). Este eficient la încălzire și dezghețare. Este considerat “scumput acum dar își merită banii”.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare (28L).
- Extrem de durabil (a funcționat peste 10 ani fără probleme).
- Încălzește și dezgheață “foarte repede”.
- Ușa este “oglindă” (design plăcut).
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Prețul curent este “cam scumput”.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Orion |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 28 l |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Putere | 900 W |
| Trepte putere | 9 |
| Programe predefinite | Dezghetare Popcorn Incalzire |
| Functii | Temporizator Iluminare interioara Blocare acces copii Semnal sonor la finalizarea programului |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Deschidere usa | Stanga |
| Culoare | Argintiu |
| Material interior | Otel |
| Latime | 608 mm |
| Adancime | 366 mm |
| Inaltime | 480 mm |
| Greutate | 12 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »