Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Microunde TEKA MS620BIS
Cuptorul cu microunde incorporabil Teka MS 620 BIS este un model digital cu capacitate de 20 litri și putere de 700W. Dispune de control tactil cu afișaj TFT și grill quartz. Are un design modern în negru/inox. Utilizatorii apreciază funcționalitatea și designul, dar menționează că suprafața din inox atrage amprentele, fiind un magnet pentru acestea.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționalitate foarte bună
- Design modern și elegant
- Control tactil cu afișaj TFT
- Grill Quartz eficient
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Suprafața din inox atrage amprentele
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | TEKA |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Capacitate | 20 l |
| Tip panou de comanda | Digital Touch screen |
| Putere | 700 W |
| Putere grill | 1000 W |
| Trepte putere | 5 |
| Functii | Functie de memorie |
| Deschidere usa | Stanga |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Culoare | Argintiu Negru |
| Material interior | Inox |
| Latime | 595 mm |
| Diametru platou rotativ | 24 cm |
| Adancime | 325 mm |
| Inaltime | 390 mm |
| Greutate | 18.6 Kg |
| Continut pachet | Cuptor cu microunde |
Mai multe detalii »