Părerile cumpărătorilor despre Cuptor Microunde Tesla MW2060MS
Cuptorul cu microunde Tesla MW2060MS este un model cu capacitate de 20 litri și putere de 700W, disponibil în culoarea argintiu. Include funcție de grill. Recenziile sunt puține și succinte, dar în general pozitive. Utilizatorii consideră că produsul corespunde așteptărilor și informațiilor de pe site. Raportul calitate-preț este considerat acceptabil, iar livrarea a fost promptă.
Utilizatorii au apreciat:
- Corespunde așteptărilor și informațiilor de pe site
- Calitate bună
- Livrare promptă
- Raport calitate-preț acceptabil
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate | 20 l |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Putere grill | 1000 W |
| Trepte putere | 5 |
| Putere | 700 W |
| Functii | Timer Blocare acces copii Semnal sonor la finalizarea programului Incalzire rapida Afisare ceas |
| Programe predefinite | Dezghetare |
| Deschidere usa | Stanga |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 439.5 mm |
| Adancime | 325 mm |
| Inaltime | 258.2 mm |
| Greutate | 11.7 Kg |
| Diametru platou rotativ | 255 mm |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde 1 x Cablu de alimentare standard VDE |
Vezi oferta »