Desktop PC A+ - eMAG-AMR9G5-A
| Specificații | |
| Brand | A+ |
| Tip sistem | Desktop PC |
| Destinat pentru | Gaming |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| VR ready | Da |
| Continut pachet | 1 x Desktop PC |
| Lungime | 210 mm |
| Adancime | 411.6 mm |
| Inaltime | 498 mm |
| Greutate | 6 Kg |
| Culoare | Negru |
| Producator procesor | AMD |
| Tip procesor | Ryzen 9 |
| Model procesor | 5900X |
| Numar nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 24 |
| Frecventa Turbo Boost | 4.8 GHz |
| Cache | 6 MB 64 MB |
| Tehnologie procesor | 7 nm |
| Procesor grafic integrat | Fara procesor grafic integrat |
| Frecventa nominala | 3.7 GHz |
| Socket procesor | AM4 |
| Sloturi onboard | 2 x PCI-E x1 2 x M.2 2 x PCI-E x16 6 x SATA 3 |
| Porturi Back panel | 4 x USB 2.0 1 x Display Port 1 x RJ-45 1 x HDMI 1 x PS/2 Combo 1 x Optical S/PDIF 2 x USB 3.2 Gen 1 Tip A 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C 2 x USB 3.2 Gen2 tip A |
| Numar total sloturi memorie | 4 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Producator placa de baza | MSI |
| Model placa de baza | B550 GAMING PLUS |
| Chipset | AMD B550 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Frecventa memorie | 3600 MHz |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Producator & model memorie | Corsair Vengeance LPX |
| Sloturi ocupate | 4 |
| Tip stocare | SSD |
| Producator & model SSD | MSI SPATIUM M450 |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Interfata SSD | M.2 |
| Numar Solid-State Drive | 2 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator placa video | Gigabyte |
| Model placa video | RX 7800 XT |
| Chipset video | AMD Radeon RX |
| Capacitate memorie video | 16 GB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
| Tehnologii placa video | AMD FreeSync Technology DirectX 12 Ultimate Radeon VR Ready Premium AMD Radeon Anti-Lag AMD Radeon Image Sharpening AMD FidelityFX Super Resolution Game Driver Optimizations AMD RDNA 3 Architecture |
| Numar placi video | 1 |
| Porturi placa video | 2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 2.1 |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Producator & model carcasa | MSI MAG FORGE 120A B65 |
| Compatibilitate format placa de baza | ATX Micro ATX Mini ATX |
| Producator & model sursa | NZXT C750 |
| Putere sursa | 750 W |
| Sistem de racire procesor | Lichid |
| Producator & model sistem de racire | MSI MAG CORELIQUID M240 |
| Tip display | Fara |
| Camera WEB | Nu |
Mai multe detalii »
