| Specificații | |
| Brand | GMKtec |
| Model | K8 |
| Tip sistem | Mini PC |
| Destinat pentru | Statie business Home office |
| Tip carcasa | HTPC |
| Producator procesor | AMD |
| Tip procesor | Ryzen 7 |
| Model procesor | 8845HS |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 16 |
| Arhitectura | Zen 4 |
| Frecventa nominala | 3.8 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 5.1 GHz |
| Cache | 16 MB |
| Tehnologie procesor | 4 nm |
| Procesor grafic integrat | AMD Radeon 780M |
| Socket procesor | FP8 |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Sistem de racire procesor | Aer |
| Numar total sloturi memorie | 2 |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Memorie maxima | 96 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Tip display | Fara |
| Camera WEB | Nu |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Porturi Back panel | 1 x Audio Combo 2 x RJ-45 2 x USB 3.2 2 x USB-A 1 x HDMI 2.1 TMDS |
| Retea | 10/100/1000/2500 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Wireless | 802.11 ax |
| VR ready | Nu |
| Sloturi onboard | 2 x M.2 |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Numar Solid-State Drive | 1 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 132 mm |
| Adancime | 125 mm |
| Inaltime | 58 mm |
| Greutate | 604 g |
| Continut pachet | 1 x Desktop PC |
Mai multe detalii »
