| Specificații | |
| Brand | DJI |
| Tip editie | Standard |
| Frecventa de operare | 2.4 GHz |
| Rezolutie imagine | 2592 x 1936 |
| Rezolutie senzor | 5 Mpx |
| Rezolutie video | HD |
| Autonomie timp de zbor | 13 min |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Sistem de operare | Android iOS |
| Conectivitate | Bluetooth USB Wi-Fi FPV |
| Viteza maxima | 8 m/s |
| Altitudine maxima | 100 m |
| Distanta maxima de operare | 100 m |
| Senzori | Barometru |
| Asamblare | Neasamblat |
| Manevrabilitate | Aer |
| Format inregistrare video | MP4 |
| Format fisier imagine | JPG |
| Suport dispozitiv mobil | Smartphone Tableta |
| Raza maxima semnal | 100 m |
| Greutate | 80 g |
| Inaltime | 41 mm |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Drona 1 x Baterie 4 x Set elice 2 x Protectii elice |
Vezi pe eMAG »
