Părerile cumpărătorilor despre Espressor DeLonghi EC9255.T
Espressorul manual La Specialista Arte Evo EC9255.T este un model argintiu închis cu putere de 1550W și presiune de 15 bari. Dispune de funcție de extracție la rece. Utilizatorii îl consideră un espressor semiprofesional de calitate, apreciind calitatea cafelei preparate și raportul calitate-preț.
Utilizatorii au apreciat:
- Prepară cafea de calitate superioară
- Potrivit pentru cafea de specialitate
- Raport calitate-preț foarte bun
- Design estetic și atractiv
- Calitate semiprofesională
- Permite prepararea unui espresso veritabil
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | DeLonghi |
| Tip bautura | Espresso Americano |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Capacitate rezervor apa | 1.7 l |
| Putere | 1550 W |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Functii | Preparare bautura rece |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Trepte de macinare rasnita | 8 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar produse preparate | 3 |
| Culoare | Argintiu inchis |
| Inaltime maxima ceasca | 11 cm |
| Accesorii incluse | 1 x Perie de curatare 1 x Portafiltru 1 x Cana spumare lapte 350ml 1 x Tamping mat 1 x Tamper din inox 1 x Suport pentru cesti 2 x Filtru nepresurizat 1 x Suport dozare si presare 1 x Sfera anticalcar |
Vezi pe eMAG »