
Părerile cumpărătorilor despre Espressor DeLonghi EC9555.M
Espressorul manual De'Longhi La Specialista Opera Cold Brew EC9555.M este un aparat premium de 1550W cu presiune de 19 bar și rezervor de 2L. Are un design elegant în nuanță argintie. Opiniile utilizatorilor sunt împărțite: unii raportează probleme de funcționare chiar de la prima utilizare, în timp ce alții sunt foarte mulțumiți de performanțele sale. Este apreciat pentru materialele instructive oferite de producător, inclusiv tutoriale video accesibile prin scanarea unui cod QR.
Utilizatorii au apreciat:
- Design elegant în nuanță argintie
- Tutoriale video utile oferite de producător prin cod QR
- Prepară cafea bună indiferent de tipul cafelei folosite
- Capacitate mare a rezervorului de 2L
- Presiune ridicată de 19 bar
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Unele unități prezintă probleme de funcționare de la început
- Scurgeri de apă raportate la unele aparate
- Preț ridicat raportat la problemele potențiale
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | DeLonghi |
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Cafea Espresso Americano dublu |
| Capacitate rezervor apa | 2 l |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
| Capacitate rezervor lapte | 350 ml |
| Tip alimentare | Cafea macinata Cafea boabe |
| Putere | 1550 W |
| Functii | Preparare bautura rece |
| Numar produse preparate | 6 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Material rasnita | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 369 cm |
| Adancime | 380 cm |
| Inaltime | 445 cm |
| Greutate | 13.2 Kg |
| Accesorii incluse | Sfere anticalcar 1 x Decalcifiant Banda test duritate apa 1 x Cana spumare lapte 350ml |
Vezi în magazin »