
Părerile cumpărătorilor despre Espressor Philips EP2333/40
Espressorul automat Philips seria 2300 EP2333/40 are sistem LatteGO, 4 tipuri de băuturi și ecran tactil intuitiv. Include tehnologie SilentBrew, aplicație HomeID și râșniță ceramică. Designul negru/alb este considerat elegant. Utilizatorii apreciază ușurința în utilizare și curățare, calitatea cafelei și designul atractiv. Unii menționează că este zgomotos și că au întâmpinat probleme cu scurgerea apei.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de folosit și curățat
- Recipientul pentru lapte se detașează ușor
- Cafea de calitate bună
- Design elegant alb/negru
- Sistem LatteGO eficient
- Ecran tactil intuitiv
- Piesele se curăță în mașina de spălat vase
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotos la măcinarea cafelei
- Probleme cu scurgerea apei la unele modele
- Nu permite selectarea cantității de lapte pentru cappuccino
- Gradațiile de pe carafa pentru lapte greu vizibile
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip bautura | Cafea Espresso Cappuccino Apa fierbinte |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Capacitate rezervor lapte | 0.26 l |
| Capacitate compartiment cafea | 275 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Capacitate recipient reziduuri | 12 |
| Tip display | Touchscreen |
| Putere | 1500 W |
| Tip alimentare | Cafea macinata Cafea boabe |
| Functii | Curatare automata Setare temperatura Setare cantitate cafea Setare intensitate aroma |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Trepte temperatura | 3 |
| Trepte de macinare rasnita | 12 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar produse preparate | 4 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Material rasnita | Ceramica |
| Culoare | Negru Alb |
| Latime | 246 mm |
| Adancime | 371 mm |
| Inaltime | 433 mm |
| Greutate | 8 Kg |
| Lungime cablu | 100 cm |
| Accesorii incluse | Lingura de masurare Filtru AquaClean Banda testare duritatea apa Recipient lapte |
Verifică stocul »