
Părerile cumpărătorilor despre Espressor Philips EP2339/40
Espressorul automat Philips seria 2300 EP2333/40 are sistem LatteGO, 4 tipuri de băuturi și ecran tactil intuitiv. Include tehnologie SilentBrew, aplicație HomeID și râșniță ceramică. Designul negru/alb este considerat elegant. Utilizatorii apreciază ușurința în utilizare și curățare, calitatea cafelei și designul atractiv. Unii menționează că este zgomotos și că au întâmpinat probleme cu scurgerea apei.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de folosit și curățat
- Recipientul pentru lapte se detașează ușor
- Cafea de calitate bună
- Design elegant alb/negru
- Sistem LatteGO eficient
- Ecran tactil intuitiv
- Piesele se curăță în mașina de spălat vase
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotos la măcinarea cafelei
- Probleme cu scurgerea apei la unele modele
- Nu permite selectarea cantității de lapte pentru cappuccino
- Gradațiile de pe carafa pentru lapte greu vizibile
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip | Automat |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip bautura | Cafea Espresso Cappuccino Apa fierbinte |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Capacitate compartiment cafea | 275 g |
| Capacitate recipient reziduuri | 12 |
| Tip display | LCD |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Putere | 1500 W |
| Trepte putere | 12 |
| Functii | Tava de scurgere detasabila Setare temperatura Rasnita Rezervor apa detasabil Filtrarea apei |
| Numar produse preparate | 1 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 1 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Material carcasa | Plastic |
| Material rasnita | Ceramica |
| Culoare | Nеgru |
| Latime | 246 mm |
| Adancime | 371 mm |
| Inaltime | 433 mm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Inaltime maxima ceasca | 145 mm |
| Greutate | 7.5 Kg |
| Accesorii incluse | 1 x Cupa masurare 1 x Capac de stocare 1 x Banda de testare a duritatii apei Tub de lubrifiere 1 x Filtru AquaClean |
Vezi în magazin »