Espressor Star-Light - EMD-1515R
| Specificații | |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Putere | 1350 W |
| Accesorii incluse | 1 x Lingura de masurare 1 x Espressor 2 x Filtre |
| Culoare | Rosu Argintiu |
| Functii | Oprire automata Mentinere la cald a canii Rezervor apa detasabil |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 1 |
| Numar produse preparate | 3 |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino Caffe Latte |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea macinata Pad cafea |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Brand | Star-Light |
| Capacitate rezervor apa | 1.5 l |
| Latime | 20.5 cm |
| Adancime | 25.7 cm |
| Inaltime | 29.3 cm |
| Greutate | 3.7 Kg |
| Lungime cablu | 1 m |
Mai multe detalii »
