Espressor Bosch Tassimo - TAS1403
| Specificații | |
| Brand | Bosch Tassimo |
| Tip | Cu capsule |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Capsule |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Cafea Espresso Cappuccino Latte macchiato Lapte cald Caffe Latte Ceai |
| Numar produse preparate | 7 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Functii | Curatare automata Sistem decalcifiere |
| Accesorii incluse | Manual de utilizare 1 x Espressor |
| Culoare | Rosu |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Putere | 1300 W |
| Presiune pompa | 3.3 bar |
| Capacitate rezervor apa | 0.7 l |
| Latime | 25.1 cm |
| Adancime | 16.9 cm |
| Inaltime | 31 cm |
| Greutate | 2.3 Kg |
| Lungime cablu | 0.9 m |
Mai multe detalii »
