| Specificații | |
| Brand | RYOBI |
| Tip | Sabie |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip lucrare | Hobby Profesional Semiprofesional |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 5 Ah |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 92.5 dB |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Functii | Reglabil Sistem anti vibratii Viteza variabila |
| Suprafata lucru | Universal |
| Viteza maxima (rpm) | 3100 |
| Culoare | Verde Negru |
| Lungime cursa | 22 mm |
| Adancime de taiere lemn | 180 μm |
| Continut pachet | 1 x Fierastrau tip sabie |
Verifică stocul pe eMAG »
