Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric BOSCH 0603011100
Fierastraul vertical pe acumulator Bosch UniversalSaw are puține recenzii, dar este apreciat pentru funcționalitatea sa. Utilizatorii menționează că designul nu este cel mai ergonomic, dar performanța nu dezamăgește. Cu specificații de 18V, 2600 curse/min și 100mm adâncime maximă de tăiere, oferă capabilități bune pentru categoria sa. Include două pânze de fierăstrău și diverse accesorii precum CutControl și protecție pentru așchii. Fiind vândut fără acumulator și încărcător, acestea trebuie achiziționate separat.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționalitate bună, nu dezamăgește
- Include două pânze de fierăstrău
- Dotat cu CutControl pentru precizie
- Are protecție pentru așchii și capac de protecție transparent
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Designul nu este cel mai ergonomic
- Nu se furnizează în cutie de plastic
- Vândut fără acumulator și încărcător
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Pendular |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Functii | Ghidaj Sistemul SDS |
| Viteza maxima (rpm) | 2600 |
| Suprafata lucru | Lemn Otel Aluminiu |
| Culoare | Verde |
| Adancime de taiere lemn | 100 mm |
| Adancime de taiere otel | 8 mm |
| Lungime | 240 mm |
| Adancime | 80 mm |
| Inaltime | 200 mm |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Continut pachet | Protectie impotriva ruperii aschiilor 2 pânze de ferăstrău T 144 D CutControl Capac de protecţie transparent |
Mai multe detalii »