Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric BOSCH 06033A0703
Fierastraul vertical Bosch PST Easy este apreciat pentru ușurința în utilizare și eficiența la tăiere. Utilizatorii menționează că este compact, ușor și potrivit pentru lucrări casnice. Vine cu o cutie de depozitare și o pânză pentru lemn. Deși nu are turație variabilă, performanța sa este considerată bună pentru prețul său. Majoritatea recenziilor subliniază că este ideal pentru utilizare ocazională și proiecte mici, fiind recomandat pentru hobby.
Utilizatorii au apreciat:
- Compact și ușor de utilizat
- Vine cu cutie de depozitare și transport
- Cablu de alimentare suficient de lung
- Schimbarea pânzei se face ușor
- Vibrații reduse în timpul utilizării
- Potrivit pentru lucrări casnice și hobby
- Taie eficient diverse materiale lemnoase
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu are turație variabilă
- Cutia de depozitare este destul de rudimentară
- Nu este potrivit pentru utilizare intensivă profesională
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Pendular |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Nivel zgomot | 99 dB |
| Putere | 500 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Maner softgrip Aspirator praf |
| Unghi de taiere | 90 ° 45 ° |
| Viteza maxima (rpm) | 3100 |
| Suprafata lucru | Lemn Otel |
| Adancime de taiere otel | 3 mm |
| Adancime de taiere lemn | 65 mm |
| Culoare | Verde Negru |
| Lungime | 337 mm |
| Adancime | 291 mm |
| Inaltime | 103 mm |
| Greutate | 1.9 Kg |
| Continut pachet | 1 x Valiza de plastic 1 x Fierastrau pendular 1 x Panza pentru lemn |
Verifică stocul pe eMAG »