Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric BOSCH 06033B2402
Fierastraul sabie pe acumulator Bosch AdvancedRecip 18 este apreciat pentru puterea și eficiența sa la tăiere. Utilizatorii menționează că poate tăia crengi destul de groase, dar are limitări din cauza cursei de doar 10cm. Unii utilizatori raportează că lama se poate bloca ușor în lemn, în funcție de tipul acestuia. Greutatea este considerată acceptabilă pentru bărbați, dar puțin cam mare pentru femei. În general, este evaluat ca un produs puternic și de calitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Poate tăia crengi destul de groase
- Puternic, cu lamă solidă și rezistentă
- Funcționează foarte bine
- Calitate Bosch recunoscută
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Cursa de doar 10cm limitează grosimea materialelor ce pot fi tăiate
- Lama se poate bloca ușor în lemn, în funcție de tip
- Puțin cam greu pentru femei
- Vândut fără acumulator și încărcător
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip lucrare | Hobby Semiprofesional |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Sabie |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Nivel zgomot | 96 dB |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Functii | Sistemul SDS |
| Unghi de taiere | 90 ° 45 ° |
| Viteza maxima (rpm) | 3100 |
| Suprafata lucru | Lemn Plastic Otel Rigips Cauciuc |
| Adancime de taiere otel | 20 mm |
| Adancime de taiere lemn | 100 mm |
| Culoare | Verde Negru |
| Lungime | 438 mm |
| Adancime | 197 mm |
| Inaltime | 102 mm |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Continut pachet | 1 x Fierastrau sabie |
Mai multe detalii »
