Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Bosch Professional 06016C1221
Fierăstrăul circular pe acumulator Bosch Professional GKS 185-LI este un model de 18V cu diametru pânză de 165mm și viteză de 5000 RPM. Este vândut fără acumulator sau încărcător. Există o singură recenzie foarte scurtă care menționează doar că produsul este foarte eficient și că utilizatorul este foarte mulțumit de achiziție. Fiind un produs cu recenzii limitate, este dificil de evalua complet performanța și fiabilitatea sa pe termen lung.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte eficient conform unicului recenzent
- Utilizatorul este foarte mulțumit de achiziție
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu include acumulator sau încărcător
- O singură recenzie foarte scurtă
- Imposibil de evaluat fiabilitatea și performanța reală
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip lucrare | Hobby Profesional Semiprofesional |
| Tip taiere | Circulara |
| Tip | Circular |
| Nivel zgomot | 104 dB |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Viteza maxima (rpm) | 5000 |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Lungime | 174 mm |
| Adancime de taiere lemn | 41 mm 57 mm |
| Culoare | Negru Albastru |
| Adancime | 345 mm |
| Inaltime | 256 mm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Lungime panza | 165 mm |
| Continut pachet | 1 x Fierastrau circular |
Mai multe detalii »