Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Bosch Professional 0601B42000
Fierăstrăul de banc Bosch Professional GTS 635-216 este un produs de calitate pentru hobby și proiecte personale. Cu o putere de 1600W și o turație de 5500 RPM, acest fierăstrău utilizează un disc de 216mm diametru și oferă o înălțime maximă de tăiere de 70mm, cu o capacitate maximă de tăiere dreaptă de 635mm. Utilizatorii apreciază calitatea materialelor, execuția de precizie și stabilitatea produsului. Este considerat perfect pentru nevoile de hobby de început, deși nu este recomandat pentru mobilier sau lucrări care necesită dimensiuni fixe foarte precise.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte bun pentru hobby de început
- Materiale de calitate
- Execuție de precizie
- Foarte stabil în utilizare
- Capacitate bună de tăiere dreaptă (635mm)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu este potrivit pentru mobilier sau lucrări cu dimensiuni fixe foarte precise
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip taiere | Circulara |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip | De masa |
| Nivel zgomot | 103 dB 93.5 dB |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 1600 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Rindeluire |
| Unghi de taiere | 0 ° 45 ° 90 ° |
| Turatie mers in gol (rpm) | 5500 |
| Viteza maxima (rpm) | 5500 |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Adancime de taiere lemn | 30 mm |
| Culoare | Multicolor |
| Inaltime | 332 mm |
| Lungime | 500 mm |
| Adancime | 658 mm |
| Greutate | 22 Kg |
| Dimensiuni talpa/masa (cm) | 500 x 658 |
| Continut pachet | 1 x Panza de ferastrau 1 x Cutie carton |
Verifică stocul pe eMAG »
