Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric DeWALT DCS391N-XJ
Fierăstrăul circular profesional pe acumulator DeWALT DCS391N este considerat o “super sculă”, ușor de utilizat și de încredere. Fiind un produs DeWalt, performanța este așteptat să fie cel puțin bună, motorul fără perii și acumulatorul de 18V fiind apreciate, mai ales în combinație cu alte scule din aceeași gamă. Singura observație negativă este legată de lipsa traducerii manualului de utilizare în limba română, un aspect întâlnit și la alte produse ale companiei.
Utilizatorii au apreciat:
- Super sculă, ușor de utilizat și de încredere.
- Suna bine și lama pare bună.
- Motor fără perii și bateria de 18 V sunt foarte bune.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsa traducerii manualului de utilizare în limba română.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | DeWALT |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip taiere | Circulara |
| Tip | Circular |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Putere | 1300 W |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Functii | Design durabil, stabil |
| Unghi de taiere | 90 ° |
| Viteza maxima (rpm) | 5150 |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Adancime de taiere lemn | 55 mm |
| Culoare | Negru Galben |
| Lungime | 360 mm |
| Inaltime | 240 mm |
| Greutate | 2.9 Kg |
| Diametru disc | 165 mm |
| Continut pachet | 1 x Cheie hexagonala 1 x Port de praf 1 x Panza cu carbura - 165 mm |
Mai multe detalii »