Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric DeWALT DWE305PK-QS
Ferăstrău tip sabie Dewalt puternic, ergonomic și ușor de manevrat. Utilizatorii îl folosesc pentru tăieri în lemn, oțel, caramidă și rezultate precise. Are prinderea lamei fără cheie și cablu lung de 4m. Punctele slabe: lipsește sistem antivibrații și iluminare LED, iar capul de culisare poate avea joc.
Utilizatorii au apreciat:
- Puternic și versatil pentru multiple materiale
- Ergonomic și ușor de manevrat
- Prindere lamei fără cheie în 4 moduri
- Cablu lung de 4m
- Cauciuc de calitate pe mâner
- Precis și stabil
- Rezistent la uzură
- Potrivit pentru tăiat grinzi groase
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsă sistem antivibrații
- Nu are LED pentru iluminare
- Capul de culisare poate avea joc
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | DeWALT |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Sabie |
| Nivel zgomot | 90 dB |
| Putere | 1050 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip alimentare | La retea |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Plastic |
| Lungime | 435 mm |
| Lungime cursa | 29 mm |
| Culoare | Negru Galben |
| Inaltime | 178 mm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Continut pachet | 1 x Valiza 1 x Ferastrau |
Vezi pe eMAG »