Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Einhell 4300860
Fierăstrăul debitor dual cu glisare Einhell TE-SM 2131 are o putere de 1600W și 5000 RPM. Utilizatorii menționează că marcajele pentru unghiuri nu sunt exacte, având o deviere de câteva grade, și că pânza standard tinde să rupă la ieșirea din lemn. Motorul este considerat zgomotos, iar sacul pentru rumeguș ineficient. Cu toate acestea, după ajustări, este considerat utilizabil pentru diverse lucrări. Marcajul laser este precis, indicând exact unde începe pânza să taie.
Utilizatorii au apreciat:
- Marcaj laser precis, indicând exact unde începe pânza să taie
- Utilizabil pentru diverse lucrări după ajustări
- Raport calitate-preț bun pentru modelele resigilate
- Fiabilitate bună pe termen lung pentru unii utilizatori
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Marcajele pentru unghiuri nu sunt exacte, având o deviere de câteva grade
- Pânza standard tinde să rupă la ieșirea din lemn
- Motor foarte zgomotos
- Sacul pentru rumeguș este ineficient
- La 45 de grade, pânza poate atinge suportul la unele unități
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Einhell |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip taiere | Circulara |
| Tip | Circular stationar |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 1600 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Pornire lenta |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Viteza maxima (rpm) | 5000 |
| Unghi de taiere | 45 ° 90 ° |
| Culoare | Multicolor |
| Lungime | 825 mm |
| Inaltime | 337 mm |
| Diametru disc | 210 mm |
| Diametru prindere | 30 mm |
| Adancime | 490 mm |
| Continut pachet | 1 x Fierastrau debitor |
Vezi oferta »