
Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Einhell 4331220
Fierastraul circular de mana pe acumulator Einhell PXC TE-CS 18/15 Li-Solo este apreciat pentru puterea și eficiența sa la tăiere, în ciuda dimensiunilor reduse. Utilizatorii menționează că taie rapid diverse materiale precum PAL, OSB sau brad. Are vibrații reduse și este ușor de manevrat. Un dezavantaj frecvent menționat este dificultatea de a găsi pânze cu interior de 10mm. Fiind vândut fără acumulator și încărcător, acestea trebuie achiziționate separat. În general, este recomandat pentru utilizare hobby.
Utilizatorii au apreciat:
- Taie rapid diverse materiale (PAL, OSB, brad)
- Vibrații reduse în timpul utilizării
- Mic și ușor de manevrat
- Lumină LED la acționarea piedicii
- Compatibil cu toată gama de acumulatori PXC
- Reglaje diverse și talpă din aluminiu
- Puternic în ciuda dimensiunilor reduse
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Dificultate în găsirea pânzelor cu interior de 10mm
- Lama pe dreapta, unii ar prefera pe stânga
- Lipsă laser pentru ghidaj
- Motor cu perii (nu brushless)
- Adâncime mică de tăiere (40mm)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | Einhell |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip taiere | Circulara |
| Tip | Circular |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Viteza maxima (rpm) | 4200 |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Unghi de taiere | 45 ° 90 ° |
| Adancime de taiere lemn | 48 mm |
| Culoare | Rosu Negru |
| Diametru disc | 150 mm |
| Diametru prindere | 10 mm |
Prețul actual »