Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Makita 4329-BF
Fierastraul electric pendular Makita 4329 are puține recenzii, dar este apreciat pentru calitatea construcției și funcționarea silențioasă. Cu o putere de 450W și 3100 RPM, oferă specificații standard pentru categoria sa. Utilizatorii menționează că reglajul vitezei funcționează bine, dar talpa nu este perfect plană și reglajul vertical al pânzei este anevoios. În general, pare să fie un produs fiabil, potrivit pentru utilizare hobby.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționează silențios, fără vibrații puternice
- Reglajul vitezei funcționează bine
- Calitate Makita recunoscută
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Talpa nu este perfect plană
- Reglajul vertical al pânzei este anevoios
- Dificil de asigurat că verticala va fi la 90 grade față de talpă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Makita |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Pendular |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 450 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Viteza maxima (rpm) | 3100 |
| Suprafata lucru | Lemn Metal |
| Unghi de taiere | 90 ° |
| Culoare | Turcoaz |
| Adancime de taiere lemn | 65 mm |
| Adancime de taiere otel | 6 mm |
| Lungime | 223 mm |
| Greutate | 1.9 Kg |
Vezi oferta »
