Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Stanley FME340K
Fierăstrăul pendular Stanley FatMax FME340K de 710 W este evaluat pozitiv, fiind considerat un produs de calitate și profesional.
Utilizatorii au apreciat:
- Produs de calitate.
- Profesional.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Stanley |
| Tip lucrare | Hobby Profesional |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Pendular |
| Putere | 710 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Iluminare LED Lama usor de schimbat Colectare praf Sistem de reducere a vibratiilor Maner ergonomic |
| Unghi de taiere | 45 ° |
| Viteza maxima (rpm) | 3200 |
| Suprafata lucru | Lemn Metal |
| Adancime de taiere lemn | 85 mm |
| Lungime cursa | 20 mm |
| Culoare | Negru Galben |
| Adancime de taiere otel | 15 mm |
| Lungime | 24 cm |
| Adancime | 7 cm |
| Inaltime | 21 cm |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Lungime cablu | 4 m |
| Continut pachet | 1 x Geanta transport 1 x Fierastrau pendular 1 x Talpa |
Vezi pe eMAG »