| Specificații | |
| Brand | KitchenAid |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2400 W |
| Functii | Cana fierbator |
| Interval temperatura | 50 - 100 °C |
| Cantitate cana fierbator | 1.7 l |
| Material carcasa | Otel |
| Culoare | Rosu Gri |
| Continut pachet | 1 x Fierbator electric |
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | KitchenAid |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2400 W |
| Functii | Cana fierbator |
| Interval temperatura | 50 - 100 °C |
| Cantitate cana fierbator | 1.7 l |
| Material carcasa | Otel |
| Culoare | Rosu Gri |
| Continut pachet | 1 x Fierbator electric |