Părerile cumpărătorilor despre Fierbător Sencor SWK2191GR
Fierbătorul Sencor de 2200W cu capacitate de 2 litri este un aparat electric în nuanță de roz. Este transparent și are funcția de iluminare în diferite culori în funcție de temperatura apei. Dispune de bază detașabilă, ceea ce permite utilizarea fierbătorului fără a transporta și cablul de alimentare. Este apreciat pentru capacitatea mare și pentru timpul scurt de fierbere.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare de 2 litri
- Iluminare în diferite culori în funcție de temperatură
- Fierbere rapidă datorită puterii de 2200W
- Design transparent atractiv
- Bază detașabilă pentru utilizare fără cablu
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2200 W |
| Functii | Picioruse anti-alunecare LED Siguranta si protectie supraincalzire Spatiu depozitare cablu Indicator nivel apa |
| Cantitate cana fierbator | 2 l |
| Interval temperatura | 50 - 100 °C |
| Material carcasa | Sticla |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 930 g |
| Continut pachet | 1 x Fierbator |
Vezi oferta »