Fierbător Xiaomi - BHR9018EU
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Cantitate cana fierbator | 3 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2000 W |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii | Protectie copii Temperatura reglabila Incalzire rapida Tava de scurgere detasabila |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Aparat |
| Interval temperatura | 45 - 90 °C |
| Trepte putere | 3 |
| Greutate | 1.75 Kg |
| Latime | 310 mm |
| Inaltime | 280 mm |
| Adancime | 106 mm |
Mai multe detalii »
